Sąlygos ir nuostatos

Prieš pateikdami užsakymus svetainėje www.reljefinegrafika.lt, atidžiai perskaitykite Sąlygas ir Nuostatus. Patvirtindami užsakymą, jūs sutinkate su mūsų Sąlygomis ir Nuostatomis.

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu, prieš tai neįspėję, pakeisti internetinės parduotuvės turinį, Salygas ir Nuostatus. Jūsų užsakymui bus taikomos tos sąlygos, kurios yra užsakymo pateikimo metu.

Jei turite kokių klausimų dėl Sąlygų ir Nuostatų politikos, susisiekite su mumis. Produkto pirkimas gali būti vykdoma, jūsų pasirinkimu, bet kuria kalba, kuri yra prieinama šioje svetainėje.

Pateikdami užsakymą šioje svetainėje, patvirtinate, kad esate vyresnis nei 18m. ir turite teisę sudaryti sutartis.

Privatumo politika

Kai perkate iš mūsų parduotuvės, mes renkame jūsų nurodytą asmeninę informaciją, tokią kaip jūsų vardas, adresas ir el. pašto adresas. Jūsų asmeninė informacija naudojama tik tvarkant ir vykdant jūsų užsakymą. Niekada nedaliname ir neparduodame jūsų informacijos trečiosioms šalims.

Nuotraukos

Stangiamės kuo tiksliau parodyti savo gaminių spalvas ir tonus, bet priklausomai nuo naudojamo įrenginio parametrų, originali paveikslų spalva gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukose pateiktų spalvų. Jei norite gauti daugiau informacijos, prašome susisiekite su mumis.

Force majeure

Karo, pilietinio karo, revoliucijos, riaušių, streiko, lokauto, blokados, stichinių nelaimių, valdžios institucijos priemonių ar panašių aplinkybių atvejais mes taikysime force majeure aplinkybes. Tai reiškia, kad šias Pirkimo ir naudojimo sąlygas negalime arba tik iš dalies galime vykdyti. Jei taip atsitiks, stengsimės apie tai informuoti.